B72500E8140S160
Numer produktu DigiKey
495-4608-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-4608-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-4608-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72500E8140S160
Opis
VARISTOR 28V 5A 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
28 V 5 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - udarowy
5 A
Producent
TDK
Energia
0,03J
Pojemność przy częstotliwości
30 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
16 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
22.4 V
Napięcie warystora (typ.)
28 V
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
33.6 V