MLVC06V018C170
Numer produktu DigiKey
283-MLVC06V018C170TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MLVC06V018C170CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MLVC06V018C170DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLVC06V018C170
Opis
VARISTOR 25V 30A 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 V 30 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
27.5 V
Producent
Eaton - Electronics Division
Prąd - udarowy
30 A
Seria
Energia
0,1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
170 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
12.7 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
22.5 V
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
25 V