B66363Q0150K187
Numer produktu DigiKey
495-B66363Q0150K187-ND
Producent
Numer produktu producenta
B66363Q0150K187
Opis
FERRITE CORE ETD 150NH N87
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe ETD Typ 1,531" (38,90mm) LDługość 0,787" (20,00mm) szerokość Średnica 0,504" (12,80mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B66363Q0150K187 Modele
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.74
Seria
Długość efektywna (le) mm
92.2
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
125.0
Obudowa dostawcy urządzenia
ETD 39 x 20 x 13
Wysokość
0,504" (12,80mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
150 nH
Długość
1,531" (38,90mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
0,787" (20,00mm)