B66363Q0100K187
Numer produktu DigiKey
495-B66363Q0100K187-ND
Producent
Numer produktu producenta
B66363Q0100K187
Opis
FERRITE CORE ETD 100NH N87
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe ETD Typ 1,531" (38,90mm) LDługość 0,787" (20,00mm) szerokość Średnica 0,504" (12,80mm) Wysokość
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B66363Q0100K187 Modele
Kategoria
Szczelina
Szczelina rozproszona
Producent
TDK
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.74
Seria
Długość efektywna (le) mm
92.2
Opakowanie
Zbiorcze
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
125.0
Status części
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
ETD
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
Obudowa dostawcy urządzenia
ETD 39 x 20 x 13
Wykończenie
Niepowlekane
Materiał
N87
Wysokość
0,504" (12,80mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
100 nH
Długość
1,531" (38,90mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
0,787" (20,00mm)