B65981Q0250K097
Numer produktu DigiKey
495-B65981Q0250K097-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65981Q0250K097
Opis
FERRITE CORE PQ 250NH N97 2PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N97 Rdzenie ferrytowe PQ Typ 1,969" (50,00mm) LDługość 1,260" (32,00mm) szerokość Średnica 0,984" (25,00mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B65981Q0250K097 Modele
Kategoria
Szczelina
Szczelina rozproszona
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.342
Seria
Długość efektywna (le) mm
113.0
Opakowanie
Taca
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
PQ
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
Obudowa dostawcy urządzenia
PQ 50 x 50
Materiał
N97
Wysokość
0,984" (25,00mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
250 nH
Długość
1,969" (50,00mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
1,260" (32,00mm)