B65881Q0150K097 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 495-B65881Q0150K097-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | B65881Q0150K097 |
Opis | FERRITE CORE PQ 150NH N97 1=2PCS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Niepowlekane N97 Rdzenie ferrytowe PQ Typ 1,382" (35,10mm) LDługość 1,024" (26,00mm) szerokość Średnica 0,685" (17,40mm) Wysokość |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B65881Q0150K097 Modele |
Kategoria | Szczelina Szczelina rozproszona |
Producent TDK | Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹ 0.47 |
Seria | Długość efektywna (le) mm 79.7 |
Opakowanie Taca | Powierzchnia efektywna (Ae) mm² 171.0 |
Status części Aktywny | Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm² 161.0 |
Typ rdzenia PQ | Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 13650.0 |
Obudowa dostawcy urządzenia PQ 35 x 35 | Wykończenie Niepowlekane |
Materiał N97 | Wysokość 0,685" (17,40mm) |
Współczynnik indukcyjności (AI) 150 nH | Długość 1,382" (35,10mm) |
Tolerancja ±10% | Szerokość 1,024" (26,00mm) |