B40910A8127M100
Numer produktu DigiKey
495-B40910A8127M100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B40910A8127M100CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B40910A8127M100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B40910A8127M100
Opis
CAP ALUM POLY HYB 120UF 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 17mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B40910A8127M100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
TDK
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Silne drgania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.6 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,516" (13,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
17mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C