A783MS127M1JLAV019
Numer produktu DigiKey
399-A783MS127M1JLAV019TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A783MS127M1JLAV019CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A783MS127M1JLAV019DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A783MS127M1JLAV019
Opis
CAP ALU HYBRD 125C 63V 120UF VIB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 19mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Silne drgania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
660 mA @ 100 Hz
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3 A @ 100 kHz
Pojemność
120 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,516" (13,10mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,425" x 0,406" (10,80mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
19mOhm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C