B32923C3334M189 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 2 139
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 3 361
Arkusz danych
KEMET
KEMET
0.33 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP) Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32923C3334M189
Numer produktu DigiKey
B32923C3334M189-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B32923C3334M189
Opis
CAP FILM 0.33UF 20% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32923C3334M189 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V