B32923C3334M000
Numer produktu DigiKey
495-4205-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32923C3334M000
Opis
CAP FILM 0.33UF 20% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP) Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32923C3334M000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V