B32921C3683K289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 4 015
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 3 595
Arkusz danych
0.068 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP) Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32921C3683K289
Numer produktu DigiKey
B32921C3683K289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32921C3683K289
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32921C3683K289 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,236" (13,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V