B32921C3683K000
Numer produktu DigiKey
495-4803-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32921C3683K000
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP) Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32921C3683K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,236" (13,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V