B32621A3333K289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 2 407
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
WIMA
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.033 µF Kondensatory warstwowe 140V 250V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32621A3333K289
Numer produktu DigiKey
B32621A3333K289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32621A3333K289
Opis
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32621A3333K289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
140V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V