F461AG333K400R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
WIMA
0.033 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461AG333K400R
Numer produktu DigiKey
399-F461AG333K400RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F461AG333K400R
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V