B32620A0332K000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla B32620A0332K000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32620A0332K000
Numer produktu DigiKey
B32620A0332K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32620A0332K000
Opis
CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF Kondensatory warstwowe 500V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32620A0332K000 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,197" (10,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)