B32620A0332K289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF Kondensatory warstwowe 500V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32620A0332K289
Numer produktu DigiKey
B32620A0332K289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32620A0332K289
Opis
CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32620A0332K289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,197" (10,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)