ACM55V-701-2PL-TL00
Numer produktu DigiKey
445-ACM55V-701-2PL-TL00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-ACM55V-701-2PL-TL00CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-ACM55V-701-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACM55V-701-2PL-TL00
Opis
CMC 4.7A 2LN 700OHM SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 700 Ohms @ 100 MHz 4,7A DCR 17mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
17mOhm
Producent
TDK
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,217" (5,50mm x 5,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
700 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
4,7A