ACM4520-142-2P-TL000
Numer produktu DigiKey
445-174420-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174420-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174420-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACM4520-142-2P-TL000
Opis
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
80mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,177" (4,70mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,079" (2,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
1.4 kOhms @ 100 MHz