ZPSA60-24
Numer produktu DigiKey
285-ZPSA60-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZPSA60-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZPSA60-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
86%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,07" (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A