CUS60M-24
Numer produktu DigiKey
285-CUS60M-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUS60M-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
CUS60M-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
PFC
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 1,05" (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A