PH600A280-24
TDK-Lambda PH-A Series
PH600A280-24
Numer produktu DigiKey
285-PH600A280-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH600A280-24
Opis
DC DC CONVERTER 24V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 25A 200V - 425V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PH600A280-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
600 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
93%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A