PH150A280-12
Numer produktu DigiKey
285-PH150A280-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH150A280-12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 12,5A 200V - 425V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PH150A280-12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Prod.
Moc (W)
150 W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
1
Sprawność
0.88
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
425V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/4 brick
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,46" x 0,50" (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)