JWT75-5FF/A
Numer produktu DigiKey
285-1406-ND
Producent
Numer produktu producenta
JWT75-5FF/A
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 75W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 3 Wyjście 5V 15V -15V 85 - 265V~ Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy 2
3.2 A
Prod.
Prąd - wyjściowy 3
500 mA
Seria
Moc (W)
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - izolacji
3 kV
Typ
Obudowane
Sprawność
0.72
Liczba wyjść
3
Temperatura robocza
-10°C - 65°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe 2
15V
Rozmiar / wymiar
7,40" x 3,62" x 1,65" (188,0mm x 91,9mm x 41,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 3
-15V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
8 A