CUT75-5FF/TA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK-Lambda
W magazynie: 111
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 3 Wyjście 5V 15V -15V 85 - 265V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CUT75-5FF/TA
Numer produktu DigiKey
285-CUT75-5FF/TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUT75-5FF/TA
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 75W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CUT75-5FF/TA Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy 3
1 A
Prod.
Moc (W)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - izolacji
3 kV
Status części
Aktywny
Sprawność
85%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
3
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,06" (127,0mm x 76,2mm x 26,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 2
15V
Agencja zatwierdzająca
CE, TUV
Napięcie - wyjściowe 3
-15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
8 A
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
2.5 A