GWS250-24
Numer produktu DigiKey
285-GWS250-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
GWS250-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
GWS250-24 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,80" x 4,10" x 1,61" (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
10.5 A