L78L12ACZ
Numer produktu DigiKey
497-2955-ND
Producent
Numer produktu producenta
L78L12ACZ
Opis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TO-92-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L78L12ACZ Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
6.5 mA
Opakowanie
Zbiorcze
PSRR
42dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-92-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
12V