DTM300PW240D1
Numer produktu DigiKey
285-2635-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTM300PW240D1
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 300 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Modele EDA/CAD
DTM300PW240D1 Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Producent
TDK-Lambda
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN, 10-wtykowe
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
31,5" (0,8m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
8,74" x 4,41" x 1,77" (222,0mm x 112,0mm x 45,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A