SDM300G-24-UR-P219
Numer produktu DigiKey
179-SDM300G-24-UR-P219-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDM300G-24-UR-P219
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
Szczegółowy opis
24V 300 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Zużycie energii bez obciążenia
500mW
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
7,20" x 3,35" x 1,38" (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Numer standardowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 39
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
60W magazynie