DSP100-24
Numer produktu DigiKey
285-1223-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSP100-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 4,20A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DSP100-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,20A
Producent
TDK-Lambda
Moc (W)
100W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
85%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 71°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,19" x 3,54" x 3,58" (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
120V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
24V