DPP100-24
Numer produktu DigiKey
285-1212-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPP100-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 4,2A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DPP100-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
100W
Producent
TDK-Lambda
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-10°C - 71°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,81" x 2,86" x 2,95" (96,8mm x 72,6mm x 74,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,2A