DRF120-24-1/HL
Numer produktu DigiKey
285-DRF120-24-1/HL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRF120-24-1/HL
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRF120-24-1/HL Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Producent
TDK-Lambda
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel), niebezpieczne miejsca
Sprawność
91%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,53" x 1,44" x 4,86" (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
125V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
24V