LEC120-24
Numer produktu DigiKey
179-LEC120-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
LEC120-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LEC120-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysłowe, ITE (komercyjne), laboratoryjne
Status części
Nieaktualne
Sprawność
94%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,33" x 1,26" x 4,88" (110,0mm x 32,0mm x 124,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
120V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Numer standardowy
61010-1; 62368-1; UL 508
Napięcie - wyjściowe 1
24V