CCG30-24-12D
Numer produktu DigiKey
285-CCG30-24-12D-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG30-24-12D
Opis
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 1,25A, 1,25A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG30-24-12D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A, 1,25A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
30 W