MLK1005S2N0ST000
Numer produktu DigiKey
445-6355-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6355-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MLK1005S2N0ST000
Opis
FIXED IND 2NH 500MA 180 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 180mOhm 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MLK1005S2N0ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 180mOhm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8,3GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)