MLG1005S2N0ST000
Numer produktu DigiKey
445-3042-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3042-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-3042-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLG1005S2N0ST000
Opis
FIXED IND 2NH 900MA 150 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 150mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLG1005S2N0ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 150mOhm
Prod.
Q przy częst.
7 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)