MLK0603L12NJT000
Numer produktu DigiKey
445-1583-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1583-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MLK0603L12NJT000
Opis
FIXED IND 12NH 150MA 1 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 150 mA Maks. 1Ohm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLK0603L12NJT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1Ohm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 300MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)