MLG0603S12NJT000
Numer produktu DigiKey
445-MLG0603S12NJT000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MLG0603S12NJT000CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MLG0603S12NJT000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLG0603S12NJT000
Opis
FIXED IND 12NH 180MA 900 MOHM
Szczegółowy opis
12 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 180 mA Maks. 900mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MLG0603S12NJT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 900mOhm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,8GHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)