MLG0603P3N9CT000
Numer produktu DigiKey
445-172438-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172438-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172438-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLG0603P3N9CT000
Opis
FIXED IND 3.9NH 400MA 300 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 300mOhm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLG0603P3N9CT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm
Prod.
Q przy częst.
14 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5,8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,2nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)