LQP03TN3N9C02D
Numer produktu DigiKey
490-5560-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5560-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5560-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQP03TN3N9C02D
Opis
FIXED IND 3.9NH 400MA 300 MOHM
Szczegółowy opis
3.9 nH Nieekranowane Gruba warstwa Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 300mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQP03TN3N9C02D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm
Prod.
Q przy częst.
14 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5,7GHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Tolerancja
±0,2nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)