CLF10060NIT-6R8N-D jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 110
Arkusz danych
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 803
Arkusz danych
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 0
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.25 A Maks. 16,9mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CLF10060NIT-6R8N-D
Numer produktu DigiKey
445-174715-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174715-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CLF10060NIT-6R8N-D
Opis
FIXED IND 6.8UH 4.25A 16.9 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CLF10060NIT-6R8N-D Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,25A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 16,9mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,394" (10,10mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,248" (6,30mm)