MDH10060C-6R8NB=P3
Numer produktu DigiKey
490-MDH10060C-6R8NB=P3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MDH10060C-6R8NB=P3
Opis
FIXED IND 6.8UH 3.8A 18.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.8 A Maks. 18,2mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDH10060C-6R8NB=P3 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 18,2mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,394" (10,10mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,248" (6,30mm)