CGA4F2X7R2A332K jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 1 224
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 5 442
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
YAGEO
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA4F2X7R2A332K
Numer produktu DigiKey
445-5818-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CGA4F2X7R2A332K
Opis
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGA4F2X7R2A332K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)