AC0805KRX7R0BB332
Numer produktu DigiKey
13-AC0805KRX7R0BB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0805KRX7R0BB332CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0805KRX7R0BB332DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805KRX7R0BB332
Opis
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC0805KRX7R0BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)