C2012C0G1H121J jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 23 305
Arkusz danych
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
120 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2012C0G1H121J
Numer produktu DigiKey
445-7494-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2012C0G1H121J
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C2012C0G1H121J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)