CL21C121JDCNNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1201-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1201-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1201-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21C121JDCNNNC
Opis
CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21C121JDCNNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)