AA-034-12-22-00-00
AA-034-12-22-00-00
AA-034-12-22-00-00
AA-034-12-22-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1053-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-034-12-22-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera33 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AA-034-12-22-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
12 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
42 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 49°C
Status części
Aktywny
Waga
2.0lbs (907.2g)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
120mm x 102,2mm x 124,3mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
33 W
Bazowy numer produktu
Prąd
3.5 A