WDP.2458.25.4.B.02
Numer produktu DigiKey
931-1338-ND
Producent
Numer produktu producenta
WDP.2458.25.4.B.02
Opis
RF ANT 2.4/5.5GHZ CER PATCH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz, 5,5GHz WLAN Łatka ceramiczna Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz, 5,15GHz - 5,85GHz 6dBi, 8dBi WTYK Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WDP.2458.25.4.B.02 Modele
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-19dB, -5dB
Opakowanie
Taca
Wzmocnienie
6dBi, 8dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
10 W
Standard/grupa RF
WiFi
Zakończenie
WTYK
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz, 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz, 5,15GHz - 5,85GHz