SWDP.2458.15.4.A.02
Numer produktu DigiKey
931-1594-2-ND - Taśma i szpula (TR)
931-1594-1-ND - Taśma cięta (CT)
931-1594-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SWDP.2458.15.4.A.02
Opis
SWDP.2458.15.4.A.02 5DBI 15MM EM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz, 5,2GHz, 5,675GHz Wi-Fi Łatka ceramiczna Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 5,5GHz, 5,5GHz - 5,85GHz 5,7dBi, 5,29dBi, 4,03dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWDP.2458.15.4.A.02 Modele
Kategoria
Liczba pasków
3
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
5,7dBi, 5,29dBi, 4,03dBi
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - maks.
10 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
WiFi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz, 5,2GHz, 5,675GHz
Zastosowania
Wi-Fi
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 5,5GHz, 5,5GHz - 5,85GHz