PL2.5-36-130B
Numer produktu DigiKey
MT3137-ND
Producent
Numer produktu producenta
PL2.5-36-130B
Opis
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 2,5VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 18V, szeregowe 36V Wtórne Równoległe 140mA, szeregowe 70mA Otwór przelotowy
Kategoria
Uzwojenia pierwotne
Dwie wartości
Producent
Tamura
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Seria
Odczep środkowy
Brak
Opakowanie
Rurka
Moc - maks.
2,5VA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Laminowany rdzeń
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Rozmiar / wymiar
41,28mm x 36,37mm (dł. x szer.)
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 18V, szeregowe 36V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
28,60mm
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 140mA, szeregowe 70mA
Napięcie - izolacji
3500Vrms
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
14A-2.5R-36Signal Transformer283595-1029-ND41,69000 złBezpośrednie