VPP36-070
Numer produktu DigiKey
237-1066-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPP36-070
Opis
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 2,5VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 18V, szeregowe 36V Wtórne Równoległe 140mA, szeregowe 70mA Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VPP36-070 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Producent
Triad Magnetics
Odczep środkowy
Brak
Seria
Moc - maks.
2,5VA
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyk PC
Typ
Laminowany rdzeń
Rozmiar / wymiar
41,28mm x 33,32mm (dł. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
28,58mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 18V, szeregowe 36V
Napięcie - izolacji
4000Vrms
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 140mA, szeregowe 70mA